"Adımızı Kullanan Sahtekarlara İtibar Etmeyiniz"

SİPARİŞ ALMA

Siparişleriniz Eskişehir Halı Yıkama Fabrikamızın kurucusu olan Selda Hanım tarafından alınarak randevu saati belirlenmektedir.

Sizlerden alınan adreslerde verilen randevu saatine uyularak teslim alınan halılarınız yıkama işleminin ardından söz verilen tarihlerde tekrar aynı adreslere teslim edilmektedir.

 Bu aşamada Eskişehir Halı Yıkama ücretlerimiz ve teslim tarihi hakkında ayrıntıl

Detayları İçin Tıklayınız

HALILARINIZIN TESLİM ALINMASI

Halılarınız "Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası" yazılı araçlarımız ile teslim alınmaktadır.

 

Sizlere verilen gün ve saatlerde adreslerinizden teslim alınan halılarınız yıkama işleminin ardından tekrar aynı adreslere teslim edilmektedir. 

 

LÜTFEN İSMİMİZİ KULLANAN SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİNİZ !!! ÜZERİNDE "ESKİŞEHİR HALI YIKAMA FABRİK

Detayları İçin Tıklayınız

OTOMATİK MAKİNALAR İLE HALI YIKAMA

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı türlerine göre ayırıp detaylı şekilde son sistem otomatik makinaları ile yıkamaktadır.

Sağlığınıza uygun ve halınıza zarar vermeyecek deterjanlar ile yıkanan halılarınız Eskişehir Halı Yıkama işleminin ardından kontrol edilen halılar istenilen temizliğe ulaşınca tazyikli su ile durulama işlemine geçilir.

Durulama aşamasında halı y

Detayları İçin Tıklayınız

HALININ SIKILMASI (SUYUNUN ALINMASI)

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası tarafından yıkanan halılarınızın suyu arındırılması için otomatik makinelerimize rulo halde yerleştirilir.

Eskişehir Halı Yıkama kullanmış olduğu son sistem teknolojisi sayesinde halılarınızın suyunun sıkılma işlemi gerçekleşir.


Halı Yıkama Fabrikası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim bilgilerimiz:

Detayları İçin Tıklayınız

KAPALI ALANDA KURUTMA İŞLEMİ

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı sıkma işleminden çıkardıktan sonra halıları izole edilmiş kapalı kurutma odalarında sıcak hava sistemi ile nemi alınarak kurutma işlemi yapılmaktadır.

Eskişehir Halı Yıkama ile halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile kısa bir sürede kurutulur.


Halı Yıkama

Detayları İçin Tıklayınız

SON KONTROL

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası kurutmuş olduğu halılarınızı kalite kontrol aşamasına alarak son kontrollerini yapmaktadır.

Bu bölüm Eskişehir Halı Yıkama için önemli bir bölümdür.

Bu aşamada lekesi çıkmayan halılar ikinci kez yıkama işlemine alınarak lekelere müdahale edilmektedir.

Tüm temizleme işlemlerinden sonra son kontrolleri yapılan hal

Detayları İçin Tıklayınız

PAKETLEME

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası güvencesi altında halılarınızın son kontrollerinin yapılmasıyla paketleme aşamasına geçilir. 

Kontrol edilip son rötuşları uygulanan halılarınız rulo yapılıp paketlenmeye hazır hale getirilir ve Eskişehir Halı Yıkama işlemlerimizi güvenle kaliteli bir şekilde tamamlar. 
 

Halı Yıkama Fabrikası ile ilgili detaylı bilgi

Detayları İçin Tıklayınız

HALILARINIZ TESLİM EDİLMEK İÇİN HAZIR

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası halılarınızın paketleme işlemini bitirir bitirmez teslim etmek üzere hazırlayıp kısa bir sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için yola çıkar.


Eskişehir Halı Yıkama sayesinde halı yıkama sizin için sorun halinden kalkar, firmamız profesyonel ekibiyle halı yıkama aşamalarını güvenilir bir şekilde tamamlar.


Detayları İçin Tıklayınız

!!! DİKKAT !!!

LÜTFEN ADIMIZI KULLANAN SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİNİZ !!!


HALILARINIZI "ESKİŞEHİR HALI YIKAMA FABRİKASI" YAZILI ARAÇLARIMIZ DIŞINDA HİÇBİR ARACA YADA KİŞİLERE TESLİM ETMEYİNİZ !!!


FİRMAMIZ İSMİMİZİ KULLANAN SAHTEKARLAR İLE HUKUKİ BİR MÜCADELE İÇERİSİNDEDİR. BAŞKA BİR FİRMAYA VERİLEN HALILARINIZIN SORUMLULUKLARI FİRMAMIZA AİT DEĞİLDİR !!!


Detayları İçin Tıklayınız